Pokoje

Popis

V chalupě se kromě společenské místnosti s kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem, nachází i čtyři samostatné ložnice k vlastním hygienickým zázemím. Celková kapacita je 17 dospělých lidí + 2 dětské postýlky.  V objektu je jedno samostané WC s umyvadlem v blízkosti společenské místnosti. Každá ložnice má svou samostatnou koupelnu s umyvadlem, WC, velkým sprchovým koutem a některé s bidetem.  Objekt je vytápěn elektřinou v kombinaci se sporákem na dřevo ve společenské místnosti.  Na sporáku je možno také vařit a případně i péct v troubě. Součástí společenské místnosti je i kompletně vybavená kuchyně s varnou deskou, konvicí, mikrovlnkou, myčkou, automatickým kávovarem a pípou pro napojení vlastního soudku piva. Ve stodole kromě venkovní kuchyně s posezením je i pingpongový stůl a úschovna kol, lyží. 

K objektu se dostanete obecní asfaltovou cestou. Před objektem se nachází cca 4 - 5 parkovacích míst. 

 


Přízemí chalupy Přízemí chalupy
Podkroví chalupy Podkroví chalupy

         

Pokoj č.1

 

Pokoj v přízemí chalupy je pro 5 osob. Je zde manželská postel, poschoďová postel a jednolůžko. Pokoj má vstup do vlastní koupelny kde je wc , bidet, umyvadlo a sprchový kout

      

Pokoj č. 2

Pokoj se nachází v podkroví chalupy. Skládá se ze dvou samostatných pokojů. V jednom pokoji je samostatná manželská postel. Může zde být umístěna i dětská postýlka. Druhý pokoj má dvě samostatná lůžka. K pokoji náleží koupelna, která je přístupná přes chodbu. Je zde wc, bidet, umyvadlo a sprchový kout.

            

Pokoj č.3

Pokoj se nachází v podkroví chalupy. Pokoj je přístupný přes předsíňku, ze které je vstup do koupelny. V pokoji je manželská postel  a dvě samostatná lůžka.

                        

Pokoj č.4

Pokoj se nachází v podkroví chalupy. Je prostorově shodný s pokojem č. 3. Pokoj je přístupný přes předsíňku, ze které je vstup do koupelny. V pokoji je manželská postel  a dvě samostatná lůžka.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

--- infopanel ----

 info@chalupanavysocine.com

+420 604 407 780

--- sociální sítě ----

 

 

logo

chalupanavysocine.com

Kontaktujte nás

Karlov 23, 592 21

info@chalupanavysocine.com

+420 604 407 780